Twoja przeglądarka nie obsługuje flasha, zalecane jest pogranie wtyczki ze strony macromedia.com

regulamin

§ 1 - WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep www.krawcownia.pl prowadzony jest przez:

Krawcownia Wioleta Matuszczyk 
Numer NIP: 678 12 60 181
Adres do korespondencji: ul. Targowa 1h; 32-005 Niepołomice
Tel. kontaktowy: (+48) 500 249 928, (+48) 510 259 661

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są cenami brutto (zawierają VAT), podanymi w złotych polskich (PLN)

§ 2 - ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia są realizowane w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia drogą elektroniczną oraz w ten sam lub następny dzień roboczy w wypadku zamówienia telefonicznego.
2. Jeżeli płatność przelewem nie nastąpi maksymalnie do 7 dni od daty złożenia zamówienia (liczy się data wpływu na konto firmowe) automatycznie zamówienie zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży, bez zachowania formy pisemnej.
3. Do każdej przesyłki dołączamy dowód zakupu (faktura VAT lub paragon)
4. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT, ale tylko w przypadku zaakceptowania otrzymanego towaru. Faktura będzie wystawiona nie później niż 14 dni od daty wysyłki towaru.
5. Klienci dokonujący zakupów w sklepie internetowym wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.

§ 3 - WYSYŁKA TOWARÓW

1. Zamówienie realizowane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Przeciętny czas oczekiwania na zamówione artykuły wynosi od 2 do 14 dni roboczych.
2. W momencie przyjmowania zamówienia nie gwarantujemy pełnej realizacji zamówienia.
3. Dostawy towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień aż do wyczerpania zapasów.
W przypadku, gdy aktualnie nie dysponujemy którymś z zamówionych towarów, zostanie on przesłany później, natychmiast po uzupełnieniu stanów magazynowych (najpóźniej w terminie do 4 tygodni).
4. W razie widocznych oznak naruszenia paczki (rozerwana taśma lub pudełko) prosimy o nieodbieranie przesyłki i spisanie protokołu w obecności dostawcy.

§ 4 - WARUNKI PŁATNOŚCI

1. Płatności można również dokonać bezpośrednio przelewem na nasze konto bankowe. W takim wypadku prosimy o podanie w tytule płatności imienia i nazwiska.
Dane do przelewu:

Krawcownia Wioleta Matuszczyk 
ul. Targowa 1h
32-005 Niepołomice
nr konta: 10 1020 2892 0000 5102 0480 3278

§ 5 - ZWROT TOWARU

1. Jeżeli dostarczone przez nas wyroby nie spełniają oczekiwań Zamawiającego, gwarantujemy możliwość ich zwrotu. W takim wypadku prosimy o zwrotne odesłanie na swój koszt zamówionych towarów w ciągu 10 dni od daty otrzymania paczki. Po przekroczeniu tego terminu towar zostanie ponownie odesłany do Zamawiającego na jego koszt.
Wyrób oferowany jako komplet należy odesłać w całości.
Wyrób zdekompletowany zostanie ponownie odesłany do Zamawiającego na jego koszt.
2. Podstawowym warunkiem zwrotu jest jego idealny stan. Zerwanie lub uszkodzenie etykiet i/lub wszywek odzieży skutkuje brakiem możliwości zwrotu.
Odesłane wyroby muszą spełniać następujące warunki:
- być w oryginalnym opakowaniu
- posiadać nienaruszone etykiety i wszywki
- być nieużywane – nie mogą posiadać oznak noszenia lub używania (np. ubrudzone w trakcie przymierzania, noszące ślady pomadki, pudru, tuszu i inne)
- posiadać dowód zakupu
Towar nie spełniający powyższych warunków zostanie ponownie odesłany do Zamawiającego na jego koszt.
3. Towar zapakowany w oryginalne opakowanie wraz z dokumentem zwrotu prosimy wysłać na adres:

Krawcownia Wioleta Matuszczyk 
ul. Targowa 1h
32-005 Niepołomice

4. Równowartość za odesłane produkty Zamawiający otrzyma przelewem na wskazane przez siebie konto bankowe w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez firmę Krawcownia przesyłki zwrotnej.
5. Nie ma możliwości wymiany towaru na inny. Aby otrzymać ponownie dany towar, należy złożyć nowe zamówienie.

§ 6 - REKLAMACJE

1. Na wszystkie artykuły zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji zgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami. Jeżeli, zgodnie z przepisami, przy właściwym użytkowaniu, wyrób ulegnie uszkodzeniu, należy odesłać go, wraz z dowodem zakupu i zgłoszeniem reklamacyjnym na własny koszt, na adres:

Krawcownia Wioleta Matuszczyk 
ul. Targowa 1h
32-005 Niepołomice

2. Reklamowany wyrób powinien być przesłany do firmy czysty, w przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo odmówienia przyjęcia reklamacji.
3. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji nastąpi naprawa lub wymiana produktu na nowy, wolny od wad. Jeżeli naprawa/wymiana będzie niemożliwa, nastąpi zwrot wartości towaru w ciągu 14 dni, przelewem na konto bankowe lub przekazem pocztowym /według wskazanej przez klienta formy płatności/
4. Ze względu na różne charakterystyki wyświetlania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii, pokazane w naszym sklepie wyroby mogą nieco odbiegać kolorystycznie od tych rzeczywistych. Różnice między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym nie mogą stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.

§ 7 - OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem danych określonych w przepisach o danych osobowych.

§ 8 - POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Informujemy, że opisy i zdjęcia nie mogą być kopiowane, przetwarzane Rozpowszechnianie bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
2. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień powyższego regulaminu.
3. W razie niejasności lub pytań prosimy o kontakt z numerem telefonu: (+48) 500 249 928 lub (+48) 510 259 661